Akik szívükön viselik az óvoda és a gyermekek sorsát:

Somodi Mónika

Az Örökbe fogadok egy ovit mozgalmon keresztül ismertük meg Somodi Mónikát, aki évről évre ellátogat hozzánk, és sosem jön üres kézzel, hanem megpakolt kocsival és hatalmas szeretettel érkezik évente többször is.
Rengeteg adományt kaptunk már tőle: játékokat, könyveket, finomságokat, ruhákat... De gyereknap alkalmából igyekszik valamilyen nagyszerű élménnyel is megajándékozni a gyermekeket. 2023 májusában ugrálóvárakat telepítettünk az ovi udvarára, amelyeket azonnal birtokba is vett a gyereksereg. 2022 tavaszán pedig egy csodás napot tölthettünk Budapesten, és a MÜPÁban egy Tesz-vesz óvoda foglalkozáson vettünk részt.
Nagyon köszönjük a nagylelkűségedet, és mindig szeretettel várunk vissza!

Bognár Balázs

Tar Község alpolgármestere szívén viseli az óvoda és a gyermekek sorsát. Minden évben Mikulás és gyermeknap alkalmával finomságokkal kedveskedik minden kicsinek, valamint anyagi támogatást is kapunk tőle. Ebből az összegből sikerült eljutnunk a salgótarjáni Zenthe Ferenc Színházba is, valamint a Csöppnyi Élmény Bábszínház előadásán szórakozhattak az ovisok.

Antal Bálint

A Képviselő Úr szintén folyamatosan, nagylelkűen adakozik a gyermekek számára. Mikulás és gyermeknap idején ő is rendszeresen ellátogat hozzánk, hogy megajándékozzon minden óvodást.

Romák Együtt Egymásért Egyesület

Bár az egyesület célja, hogy összefogja a faluban élő roma embereket, és szívügyük a roma gyermekek sorsa, ennek ellenére az egyesület vezetője, Danyi Piroska néni kivétel nélkül minden gyermek számára hoz meglepetést, ha óvodánkba érkezik.
A sort folytathatnánk, hiszen sokan nem csak tárgyilag vagy anyagilag támogatták óvodánkat, hanem valamilyen értékes programmal. Természetesen nem feledkezünk meg róluk sem, hiszen a gyermekek öröme mindannyiunk öröme! Köszönjük!
Ugrálóvárak lepték el az udvart az ovisok nagy örömére
Nagy Imréné az előadásával járult hozzá az élményszerzéshez, a méhészet rejtelmeibe kalauzolt minket
Mónikát a gyermekek is mindig örömmel fogadják
Az Egy a Célunk Tarért Egyesülettel felvirágoztattuk az udvart